Czuj się PIĘKNA a zazdrości powiedz STOP

Czuj się PIĘKNA a zazdrości powiedz STOP
Zdradzę Ci sekret co zrobić by wyglądać jak milion dolarów!
Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, kiedy zwykle pojawia się w Twojej głowie myśl o zakupie karnetu na siłownię? Kiedy tak naprawdę podejmujesz decyzję żeby rozpocząć biegać by zrzucić zbędne kilogramy? Czy jesteś świadoma, że działasz pod wpływem impulsu? Że są to często emocjonalne decyzje, które ze względu na słabe fundamenty, często są skazane na niepowodzenie? Zwykle bywa tak, że my kobiety zaczynamy myśleć o aktywnośći fizycznej o pójściu na ćwiczenia, bieganiu czy siłowni wtedy, kiedy chcemy wcisnąć się w starą sukienkę. „Dziś” wyglądasz w niej nie najlepiej a kiedyś wyglądałaś w niej jak milion dolarów. Często decyzja o odchudzaniu pojawia się przed wyjazdem na wakacje – „bo przecież trzeba zmieścić się w strój kąpielowy”. Często też myśl o podjęciu aktywności pojawia się po docinkach najbliższych: partnera, rodzeństwa, rodziców… Czy słyszałaś kiedyś „no zrób coś ze sobą!”. Czy tak właśnie powinna „wyglądać” prawdziwa motywacja do uprawiania sportu?! Niby każda motywacja do „ruchu” jest dobra, ale ja Ci mówię, a mam w tym duże doświadczenie – solidne fundamenty, solidna, trwała motywacja to podstawa w dążeniu do celu! 
Moim motorem była chęć bycia po prostu zdrowym i sprawnym. Mam nadzieje, że może i dla Ciebie będzie to wystarczający argument by w końcu zacząć się regularnie ruszać! Jeśli jednak nie, to coś Ci podpowiem…
Moja Droga! 
 Ruch i aktywność to pierwszy krok do lepszego samopoczucia, lepsze samopoczucie to droga do pewności siebie, pewność siebie połączona z regularną aktywnością to z droga do lepszej sylwetki. Zaczynasz „chwytać?” Z własnego doświadczenia wiem, że kiedy kobieta jest pewną siebie osobą, a tym samym – co oczywiste – jest bardziej  pewną siebie kobietą, to zaczyna myśleć inaczej i wyzbywać się jedngo z najmniej przyjemnych uczuć w życiu jakim jest ZAZDROŚĆ (zazdrość bywa ok, ale często jest bardzo uciążliwa dla samych nas i otoczenia, szczególnie wtedy, kiedy nie do końca czujemy się pewnie).
Co może dać Ci pewność siebie? Lepsze samopoczucie we własnym ciele! Co może dać Ci lepsze samopoczucie? Pewność siebie. emanowanie pewnością siebie wzmaga Twoją atrakcyjność. Większe poczucie atrakcyjności – to mniej powodów do zazdrości. Niby oczywiste…
A propos „oczywistości”. Jestem trenerką personalna i marzę by sport był tak bardzo oczywisty w naszym życiu jak mycie zębów. Wyobraź sobie, że ich nie umyłaś idziesz na śniadanie ( bo akurat jesteś w hotelu )  i nagle okazuje się, że jest  Twój znajomy i chce się przywitać …Pojawia się lekki stresik bo przeciez jest nieświeży oddech … I tak samo powinno być z brakiem ruchu. Kiedy regularnie ćwiczymy redukujemy sobie nie tylko zbędne centymetry czy kilogramy, ale także STRES a zyskujemy PEWNOŚĆ SIEBIE (jak po umytych zębach). Kiedyś nasz ciało jest w dobrej kondycji nasza głowa także, a przenosi się to na wiele płaszczyzn. Miedzy innymi relacje czy to z partnerem czy koleżankami. Kiedy my czujemy się ze sobą dobrze chodzimy z podniesioną głową, to wtedy wyglądamy jak milion dolarów! Bądźmy zdrowe, bądźmy piękne szczególne w naszych głowach.

Śledź moje SOCIAL MEDIA